8 651 44010

Šratasvydis mileikiuose

Mileikių g. 1, MIleikiai, Vilniaus raj. ( Molėtų plentas 30 km. )

Dažasvydžio Centro aktyvių pramogų nuotykių parkas įsikūręs Molėtų plente, 30 kilometre.
Šiuo metu veikia keturius pramoginės aikštelės. Old Western, Battlefield‘as ir Forest Attack.

Vienu metu pramogauti gali iki 120 dalyvių. Juos prižiūrės kvalifikuoti Lietuvos Dažasvydžio Federacijos instruktoriai, laisvalaikiu užsiimantys profesionaliu sportiniu dažasvydžiu. Savo darbą puikiai išmanantys vedliai tikrai padės pasijausti kaip realiame kovos lauke bei negailės profesionalių patarimų norint laimėti kovą.
Žiūrovai taip pat nebus nuskriausti, jie galės stebėti žaidimo eigą pro apsauginį tinklą, pašaudyti į taikinius, pasivaikščioti po gražias apylinkes, vasaros metu išsimaudyti, pasideginti, o praalkus paragauti skanių patiekalų mūsų kavinukėje.

Pasirengimas žaidimams vyksta jaukiai įrengtose patalpose, kurios žiemos metu yra šildomos. Jaukiai sėdėdami patalpose pro didelius langus galėsite stebėti žaidimo eigą. Po žaidimo galėsite pasivaišinti gardžiais patiekalais gaminamais mūsų kavinukėje, išgerti kavos ir pasidalinti smagiais įspūdžiais su draugais. Lauksime Jūsų mūsų aktyvių pramogų nuotykių parke, patikėkite savo laisvalaikį į profesionalų rankas.
  • Trys skirtingos žaidimų aikštelės
  • Pastatai, tankai, bokštai ir kitos dirbtinės ir natūralios priedangos
  • Jauki kavinukė
  • Laužavietės, išsikepti mėsos ir pasilinksminti po žaidimo
  • Pliažas ir vandens telkinys
  • Ginklai turintys stiprų šūvio garsą ir atatranką

Kainos

ELEKTRINIS GINKLAS
35EURdalyviui
1000 vnt. šovinukų ir visa reikalingą įranga žaidimui
Užsakyti
DUJINIS GINKLAS
45EURdalyviui
1000 vnt. šovinukų ir visa reikalingą įranga žaidimui
Stiprus šūvio garsas ir nedidelė atatranka
Užsakyti
DUJINIS GINKLAS
45EURdalyviui
1500 vnt. šovinukų ir visa reikalingą įranga žaidimui
BB's granata
Stiprus šūvio garsas ir nedidelė atatranka
Užsakyti

Aikštelės vieta

Žaidimo laukai

old Western

Sename Westerno miestelyje nusikalstamumas įgauna pagreitį, plėšikavimai, smurtas,  štai, kas vyksta laukinių vakarų kaimelyje. Jūsų misija sustabdyti plėšikus ir grąžinti ramybę Old Western miesteliui

Battle field

Battlefield‘o aikštelėje –Jūsų specialiųjų pajėgų būriui pavedama užduotis surasti ir likviduoti priešininkų ekipuotę paslėptą jų bunkeryje. Kelias iki ekipuotės yra ypatingai saugomas, tankai, užtvaros, barikados, apsiginklavę priešininkai tik maža dalis to, kas gresia Jūsų komandai.

Forest Attack

Forest Attack – Toli nuo civilizacijos, kažkur tamsiose miško gelmėse, slypi partizanų bazė. Norint rasti jų bazę ir išgyventi, jūs ir jūsų komanda turi dėti visas jėgas, priešai jau visai šalia. Jūsų misija yra surasti ir išgelbėti avariniu būdu nusileidusi lakūną, kuris įstrigęs medyje su parašiutu kažkur miškuose. Nusigaukite ir išgelbėkite jį greičiau, nei jūsų priešai jį likviduos